» O firmie

Kontakt

 • CENTRUM STACHOWIAK
  ul. Wały Pow. Wlkp. 5
  (teren diagnostyki WERNO obok KRUS)
  NIP: 6991847248
 • E-mail:biuro@csrawicz.pl
 • Telefon600 918 266
  601 770 726
  660 459 513
 • Godziny działania sklepucodziennie 8.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 13.00

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Producenci

Chmura tagów

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

O firmie

Szanowni Państwo!

 
                Firma Centrum Stachowiak oferuje Państwu usługi z zakresu szkoleń BHP, ochrony przeciwpożarowej, a także pierwszej pomocy. W oparciu o rozległą wiedzę oraz zdobyte na przestrzeni kilku lat doświadczenie dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta, którego satysfakcja i zadowolenie stanowią dla nas najwyższą wartość.
Choć możemy poszczycić się zaufaniem naszych kontrahentów to wciąż wyznaczamy sobie nowe cele, wierząc, że solidna praca w połączeniu z nieustannym udoskonalaniem naszych usług pozwoli nam osiągnąć realny sukces. Dbamy o to, aby wszelkiego rodzaju szkolenia i kursy charakteryzowały się najwyższym poziomem merytorycznym, będącym podstawą umiejętności praktycznych, do których również przywiązujemy ogromną wagę. Zdajemy sobie bowiem sprawę z faktu, jak niezmiernie istotne jest właściwe wykorzystanie wiedzy w praktyce. 
Nasza kadra trenerów charakteryzuje się przede wszystkim wysokim profesjonalizmem i ponadprzeciętnymi kwalifikacjami, dzięki czemu każda usługa to gwarancja wysokiej jakości.
Ponadto zapewniamy naszym kursantom niezbędne materiały szkoleniowe, które ułatwiają przyswojenie wiedzy. Nasze doświadczenie w pełni umożliwia nam samodzielne opracowywanie instrukcji na potrzeby wszystkich klientów. Jednocześnie wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom dostosowujemy kursy i szkolenia BHP do indywidualnych oczekiwań kontrahentów.

W naszej jakże bogatej ofercie znajdą Państwo również możliwość szkolenia osób głuchoniemych.
Szanowny Pracodawco, jeśli zatrudniasz choć jednego pracownika, praktykanta, stażystę lub studenta w dowolnej branży – ustawodawca zobowiązuje Cię do bezwzględnego przeszkolenia pracownika przed dopuszczeniem do pracy. Nasza firma Ci w tym pomoże. 
 
Firma CENTRUM STACHOWIAK wykonuje kompleksowe usługi w zakresie bezpieczeństwa pracy, w tym:
 • przeprowadzania przeglądów w zakresie BHP i PPOŻ pomieszczeń, stanowisk pracy wraz z przedstawieniem wniosków profilaktycznych w celu likwidacji stwierdzonych braków i zagrożeń,
 • opracowanie treści przepisów wewnętrznych regulujących zagadnienia warunków pracy w zakresie BHP,
 • sporządzania dokumentacji powypadkowej z wypadków przy pracy (indywidualnych, ciężkich, śmiertelnych i zbiorowych), wypadków zrównanych z wypadkami przy pracy,
  wypadków do i z pracy,
 • szkolenia wstępnego BHP, szkolenia ogólnego BHP, oraz szkolenia okresowego BHP dla pracowników i osób kierujących pracownikami,
 • sporządzania sprawozdawczości statystycznej z zagadnień ochrony pracy oraz rocznej
  oceny stanu BHP,
 • współdziała w reprezentowaniu "Zleceniodawcy" przed Państwową Inspekcją Pracy, Państwową Inspekcją Sanitarną w sprawach dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy,
 • sporządzania oceny ryzyka zawodowego uwzględniając środki prewencyjne, ograniczające
  poziom ryzyka.
Ponadto pełnimy usługi w zakresie:
 • doradztwa w prawie pracy,
 • ochrony przeciwpożarowej,
 • szkolenia z pierwszej pomocy przedlekarskiej,
 • i wiele innych usług w zależności od potrzeb pracodawcy. 
Na mocy obowiązujących przepisów wykonujemy zadania służby bhp w zakładach pracy naszych Zleceniodawców jako zewnętrzna służba. W ramach tych zadań współpracujemy na podstawie umów o stałej współpracy świadcząc kompleksowe usługi BHP i PPOŻ.
Działamy na zasadach outsourcingu jako nowoczesnej metody zarządzania. Nasze oferty są zawsze przygotowywane po dokładnym zapoznaniu się z potrzebami klienta, jego specyfiką, rodzajem i rozmiarem działalności.
Pełnej wyceny usług dokonujemy po zapoznaniu się z indywidualnymi potrzebami klienta. Dojeżdżamy na miejsce aby dobrać jak najbardziej odpowiedni rodzaj usługi.
Wszystkie usługi z zakresu bhp i ppoż realizujemy również w ramach jednorazowych zleceń.
 
Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Joanna i Łukasz Stachowiak

Przejdź do strony głównej